On Cloudhorizon - pantofi alergare pentru barbati - roz crem Fog | Mahogany
- Marques
- On Running
- Condition
- Nouveau

Pantofii On Cloudhorizon sunt pantofi de trail/hiking cu amortizare maximă, gândiți pentru bărbați care vor confort sporit pe trasee de dificultate moderată. Au vamp, limbă și lining din 100% poliester reciclat, fit standard (true to size) și o talpă concepută pentru grip stabil pe poteci de munte.
Amortizare maximă pentru confort pe distanțe lungi
Cloudhorizon este cel mai bine amortizat model de hiking din gama On, construit pentru a absorbi impactul pas după pas. Această amortizare generoasă reduce oboseala picioarelor pe trasee lungi și te ajută să te concentrezi pe traseu, nu pe disconfort.
Grip fiabil pe teren moderat
Talpa exterioară este proiectată pentru aderență pe poteci, drumuri forestiere și teren accidentat de dificultate moderată, oferind stabilitate la fiecare pas indiferent de suprafață.
Materiale reciclate
Vamp-ul, limba și lining-ul sunt realizate din 100% poliester reciclat, o alegere care reduce impactul asupra mediului fără a compromite structura și susținerea piciorului.
Pentru cine este recomandat
Modelul se adresează bărbaților pasionați de drumeții, trekking ușor-moderat și explorare outdoor, care caută un pantof relaxat, confortabil, potrivit pentru ieșiri de weekend sau trasee de o zi. Nu este un pantof de performanță pentru alergare rapidă pe asfalt, ci un partener de încredere pentru deconectare și mișcare în aer liber.
Potrivire
Pantofii au un fit true to size, deci recomandăm alegerea mărimii obișnuite pe care o porți la alte modele de încălțăminte sport.
Tehnologii On
Ghid marimi On Running - Barbati
| EU | US | UK | cm |
|---|---|---|---|
| 40 | 7 | 6.5 | 25.0 |
| 40.5 | 7.5 | 7 | 25.4 |
| 41 | 8 | 7.5 | 25.9 |
| 42 | 8.5 | 8 | 26.3 |
| 42.5 | 9 | 8.5 | 26.7 |
| 43 | 9.5 | 9 | 27.1 |
| 44 | 10 | 9.5 | 27.6 |
| 44.5 | 10.5 | 10 | 28.0 |
| 45 | 11 | 10.5 | 28.4 |
| 46 | 11.5 | 11 | 28.9 |
| 47 | 12 | 11.5 | 29.3 |
| 47.5 | 12.5 | 12 | 29.7 |
| 48 | 13 | 12.5 | 30.1 |
| 49 | 14 | 13 | 30.6 |
Caracteristici principale
- Amortizare maximă pentru confort pe distanțe lungi
- Talpă cu grip pentru teren moderat
- Materiale din poliester reciclat (vamp, limbă, lining)
- Fit true to size
- Colecție SS26
Specificații tehnice
| Tip produs | Pantofi trail / hiking |
| Gen | Bărbați |
| Colecție | SS26 |
| Material vamp | 100% poliester reciclat |
| Material limbă | 100% poliester reciclat |
| Material lining | 100% poliester reciclat |
| Potrivire | Standard (true to size) |
- Marques
- On Running
- Condition
- Nouveau

Pantofii On Cloudhorizon sunt pantofi de trail/hiking cu amortizare maximă, gândiți pentru bărbați care vor confort sporit pe trasee de dificultate moderată. Au vamp, limbă și lining din 100% poliester reciclat, fit standard (true to size) și o talpă concepută pentru grip stabil pe poteci de munte.
Amortizare maximă pentru confort pe distanțe lungi
Cloudhorizon este cel mai bine amortizat model de hiking din gama On, construit pentru a absorbi impactul pas după pas. Această amortizare generoasă reduce oboseala picioarelor pe trasee lungi și te ajută să te concentrezi pe traseu, nu pe disconfort.
Grip fiabil pe teren moderat
Talpa exterioară este proiectată pentru aderență pe poteci, drumuri forestiere și teren accidentat de dificultate moderată, oferind stabilitate la fiecare pas indiferent de suprafață.
Materiale reciclate
Vamp-ul, limba și lining-ul sunt realizate din 100% poliester reciclat, o alegere care reduce impactul asupra mediului fără a compromite structura și susținerea piciorului.
Pentru cine este recomandat
Modelul se adresează bărbaților pasionați de drumeții, trekking ușor-moderat și explorare outdoor, care caută un pantof relaxat, confortabil, potrivit pentru ieșiri de weekend sau trasee de o zi. Nu este un pantof de performanță pentru alergare rapidă pe asfalt, ci un partener de încredere pentru deconectare și mișcare în aer liber.
Potrivire
Pantofii au un fit true to size, deci recomandăm alegerea mărimii obișnuite pe care o porți la alte modele de încălțăminte sport.
Tehnologii On
Ghid marimi On Running - Barbati
| EU | US | UK | cm |
|---|---|---|---|
| 40 | 7 | 6.5 | 25.0 |
| 40.5 | 7.5 | 7 | 25.4 |
| 41 | 8 | 7.5 | 25.9 |
| 42 | 8.5 | 8 | 26.3 |
| 42.5 | 9 | 8.5 | 26.7 |
| 43 | 9.5 | 9 | 27.1 |
| 44 | 10 | 9.5 | 27.6 |
| 44.5 | 10.5 | 10 | 28.0 |
| 45 | 11 | 10.5 | 28.4 |
| 46 | 11.5 | 11 | 28.9 |
| 47 | 12 | 11.5 | 29.3 |
| 47.5 | 12.5 | 12 | 29.7 |
| 48 | 13 | 12.5 | 30.1 |
| 49 | 14 | 13 | 30.6 |
Caracteristici principale
- Amortizare maximă pentru confort pe distanțe lungi
- Talpă cu grip pentru teren moderat
- Materiale din poliester reciclat (vamp, limbă, lining)
- Fit true to size
- Colecție SS26
Specificații tehnice
| Tip produs | Pantofi trail / hiking |
| Gen | Bărbați |
| Colecție | SS26 |
| Material vamp | 100% poliester reciclat |
| Material limbă | 100% poliester reciclat |
| Material lining | 100% poliester reciclat |
| Potrivire | Standard (true to size) |
- Livraison estimée: 4–10 jours ouvrables après la soumission
- Votre argent est en sécurité jusqu'à ce que vous receviez le produit.
- Suivi reçu par e-mail et dans votre compte
- Assistance en cas de non-livraison du produit ou de problème survenant
- Remboursement/règlement selon la politique de Biklo
N’envoyez pas d’argent directement via Revolut, par virement bancaire ou en dehors de la plateforme. Les commandes passées en dehors de Biklo ne sont pas protégées.
question
Ne comprend pas les informations de contact — les messages téléphoniques ou électroniques sont vérifiés manuellement.
Aucune question n'a encore été posée sur ce produit. Soyez le premier à en poser une.
- Répond généralement en
- 24 à 48 h
- Traiter les commandes dans
- 24 à 48 h
- Commandes via Biklo
- 4
Fonctionnement (paiement et livraison)
- 1
Vous payez via Biklo
Votre argent est en sécurité.
- 2
Le vendeur livre le colis
Nous envoyons l'étiquette, le vendeur livre le colis.
- 3
Vous recevez un numéro de suivi et vous pouvez vérifier le produit.
Vous recevez les informations de suivi par e-mail et dans votre compte.
- 4
Le vendeur reçoit l'argent.
Après confirmation ou après la période de vérification.



